Vrijwilligerscentrale Blaricum, Eemnes en Laren
Dit is dé plek voor vrijwilligers en organisaties
Dit is dé plek voor vrijwilligers en organisaties
Wat kunnen wij voor je doen?
Voor organisaties
Wat voor vrijwilligerswerk zoek je?
We hebben vrijwilligerswerk voor iedereen!
We hebben vrijwilligerswerk voor iedereen!
Je bent welkom



Vacatures van de maand
Oktober 2025
Social media / content beheerder
Wij zoeken dé persoon die onze Facebookpagina levendig en actueel houdt en gaat starten met Insta.Geplaatst door Vrijwilligerscentrale BEL
Wekelijks op woensdag samen koken en kletsen met een tienermeisje?
Deze tiener en haar vader hebben veel meegemaakt. We zoeken een vrouw (60+) die op woensdag samen met het meisje wil koken en daarna blijft eten (met z'n 3-en).Geplaatst door Samen Oplopen - Steun(t) gezinnen in 't Gooi!Medewerker PR en Communicatie
Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega’s voor de Werkgroep Public Relations en Communicatie. Je draagt o.a. bij an de naamsbekendheid van het museum. Geplaatst door Geologisch Museum HoflandVrijwilligersfeest in Blaricum
Op donderdagavond 16 oktober 2025 organiseert de gemeente Blaricum weer de jaarlijkse vrijwilligersavond. Op deze avond zetten we onze vrijwilligers in het zonnetje en bedanken we hen voor hun inzet en enthousiasme. Iedereen is deze avond welkom, van jong tot oud!
Op donderdagavond 16 oktober 2025 organiseert de gemeente Blaricum weer de jaarlijkse vrijwilligersavond. Op deze avond zetten we onze vrijwilligers in het zonnetje en bedanken we hen voor hun inzet en enthousiasme. Iedereen is deze avond welkom, van jong tot oud!
Vrijwilligersavond
- Datum: donderdag 16 oktober 2025
- Locatie: Vitusgebouw, Kerklaan 10, Blaricum
- Tijdstip: 20.00 uur (inloop 19.30 uur) tot circa 22.30 uur
Elk jaar zetten vrijwilligers zich in voor de Blaricumse gemeenschap. Gemeent Blaricum toont jaarlijks haar waardering hiervoor en maakt een vrijwilliger van het jaar bekend. Ook willen zij meer aandacht geven aan de prijs voor jongeren onder de 25 jaar, de aanmoedigingsprijs. De vrijwilliger van het jaar en de aanmoedigingsprijs worden tijdens de vrijwilligersavond bekendgemaakt.
Het belooft een gezellige avond te worden met een hapje en een drankje en entertainment. Dit jaar hebben we Nol Bennekom and Friends uitgenodigd voor gezellige jazzmuziek.
Nomineren aanmoedigingsprijs
De aanmoedigingsprijs is voor vrijwilligers onder de 25 jaar. Kent u een jonge vrijwilliger die altijd bijspringt op de vereniging? Zet deze vrijwilliger in het zonnetje door diegene te nomineren voor de aanmoedigingsprijs. Is teamspirit essentieel? U kunt ook een groep jonge vrijwilligers (van eenzelfde vereniging/organisatie) nomineren.
De winnaar(s) ontvangt/ontvangen een cheque ter waarde van € 250. Deze cheque mag u besteden aan een doel dat de Blaricumse gemeenschap ten goede komt. Denk bijvoorbeeld aan materialen of een kleine renovatie voor uw vereniging.
Nomineren vrijwilligersprijs
Net als voorgaande jaren wordt de vrijwilligersprijs toegekend aan een vrijwilliger of groep vrijwilligers die zich op bijzondere wijze heeft ingezet binnen de Blaricumse gemeenschap. Kent u bijvoorbeeld een hulpouder op school, of kent u een groep vrijwilligers die weleens in het zonnetje gezet mogen worden? Nomineer dan uw vrijwilliger van het jaar!
De vrijwilliger(s) van het jaar ontvangen een cheque ter waarde van € 500 ook weer te besteden aan een goed doel dat de Blaricumse gemeenschap ten goede komt.
Stuur uiterlijk 3 oktober 2025 uw nominatie met een duidelijke motivatie naar: [email protected].

Doe de vrijwilligerstest en ontdek wat bij jou past
Met deze test weet je binnen een paar minuten het antwoord op de vraag welk soort vrijwilligerswerk bij je past. Na het beantwoorden van de vragen krijg je direct de uitslag en worden er een aantal vacatures geselecteerd die bij jou zouden passen. Doe je liever een uitgebreidere test? Hier vind je een reguliere test en één speciaal voor jongeren.


Word zorgmaatje in de BEL!
Doe je mee?
Doe je mee?
Aandacht en zorg is essentieel voor het welzijn van mensen met beginnende dementie, en het helpt hen om met hun situatie om te gaan.
Zorgmaatjes dragen bij aan een betere kwaliteit van leven! Ook jouw eigen leven, want mensen met dementie kunnen nog steeds lachen en liefde geven.
Bel gerust met Annemieke, Adviseur Vrijwillige Inzet, voor meer informatie.
06 - 8231 1097
Kijk, zo mooi is vrijwillige inzet in de BEL en omgeving!
Vrijwilligers en organisaties in beeld
Online bankzaken regelen voor oma
Rick (27): ‘Ik leer door mijn maatje mezelf steeds beter kennen’
Sanne (17) helpt Laura (16) met Nederlands
- Agenda
- Okt15Bijeenkomst · woensdag om 16:00Kom je naar het Vrijwilligerscafé?Vrijwilligerscentrale stadsgebied Weesp
- Nov5
- Nov11Bijeenkomst · dinsdag om 14:30Bijeenkomst Netwerk Vrijwillige hulp Weesp - thema: MantelzorgVrijwilligerscentrale stadsgebied Weesp
- Nov12Bijeenkomst · woensdag om 13:00Uitwisselingslunch voor vrijwilligersorganisatiesVrijwilligerscentrale stadsgebied Weesp
- Nov27
- Okt7
- Okt15Training · woensdag om 19:15Fondsenwerving en Crowdfunding voor vrijwilligersorganisatiesVersa Vrijwilligerscentrale
- Nov13
- Nov27